motiv Reference CD/DVD

Během našeho působení v oboru jsme vyvinuli řadu zajímavých projektů z oblasti e-learningu, prezentací či encyklopedií. Dovolte nám představit některé z nich.
 

Kontakt

 

Multidotyková aplikace

Multidotyková muzejní aplikace. Všechny grafické prvky na obrazovce mohou být posouvány, zvětšovány a otáčeny. Při prohlížení na 55" TV nebo velkém monitoru je možné zvětšovat fotografie, aby vám neuniknul žádný detail.


Vyšetřovací metody v klinické mikrobiologii a klinické imunologii

Výukový program pro střední a vyšší zdravotní školy. Výkladová část s podporou fotografiemi a videi, testování získaných znalostí.


Encyklopedie kardiochirurgie

Velmi rozsáhlá encyklopedie kardiochirurgie. Dvoj-CD autorů kardiochirurgické kliniky FN Hradec Králové. Obsahuje 1200 statických obrázků a 250 videí.


Vyšetření tenkého střeva a Enteroskopický atlas

Doprovodná CD (české a anglické) ke stejnojmené knize. CD obsahují instruktážní videa o enteroskopii a záznamy vzácných nálezů.


Chráněná území České republiky

Projekt seznámí uživatele s koncepcí a obsahem oboru "Ochrana přírody a krajiny" v České republice. Podá názorné informace z oblasti obecné a speciální ochrany přírody, zejména v oblasti druhové a územní ochrany, ochrany neživé přírody a ochrany mimolesní zeleně.


GRADA MS Access 2002

Názorný průvodce systematicky naučí začínajícího uživatele pracovat s relačním databázovým systémem. Výklad, animované ukázky, snímky obrazovek, testy, praktický animovaný průvodce.


GRADA MS Word 2002

Program velmi názornou formou rychle naučí začátečníka využívat efektivně možnosti textového editoru. Výklad, animované ukázky, snímky obrazovek, testy, praktický animovaný průvodce.


GRADA MS Excel 2002

Názorný průvodce systematicky naučí začínajícího uživatele pracovat s tabulkovým kalkulátorem. Výklad, animované ukázky, snímky obrazovek, testy, praktický animovaný průvodce.