motiv Ostatní služby

Společně s poskytováním hostingu jsme připravili speciální služby, které zpřehlední a zabezpečí správu webových aplikací. Některé z nich jsou unikátní a u běžných poskytovatelů se s nimi nesetkáte. Jejich seznam neustále rozšiřujeme dle potřeb klientů.
 

Kontakt

 

Sledování souborů

Lze nastavit sledování klíčových souborů webové struktury jako homepage, databáze aj. Při jakékoli změně je zaslán e-mail na dohodnutou adresu. Důvody mohou být statistické, ale také bezpečnostní.

Odesílání a příjem SMS z webových aplikací

Náš server je vybaven GSM modulem, který zabezpečuje odesílání a příjem SMS zpráv. Pro webové aplikace je k dispozici rozhraní, pomocí nějž je možné tuto funkcionalitu integrovat.

Šifrované (SSL) FTP a Zamykání FTP

Pro aktualizaci souborů webu Vám nabízíme šifrované FTP, tedy FTPS. S ním je Vaše heslo po síti přepravováno v zabezpečené podobě, která znemožňuje jeho přečtení hackery. Rovněž je možno FTP účet pomocí webové aplikace zcela zamknout a odemknout pouze v případě potřeby.

Statistiky návštěvnosti

Statistika návštěvnosti stránek vychází z analýzy log souborů internetového serveru. Není závislá na službě Google Analytics. Nabízíme ji ve dvou variantách:

  • Základní varianta vyhodnocuje návštěvnost stránek i jednotlivých souborů v denním a měsíčním cyklu. Dále poskytuje informace o objemu přenesených dat v závislosti na čase a statistiku e-mailů.
  • Rozšířená varianta obsahuje navíc informace o IP adresách návštěvníků, klíčových slovech, vyhledavačích, zemích přístupu, operačním systému a prohlížeči.

Smooth Streaming

Technologie pro adaptivní streamování videa z web serveru s proměnlivou kvalitou dle rychlosti připojení klienta. Více informací...