motiv Software na zakázku

Hledáte-li unikátní řešení pro Váš specifický problém, jste na správném místě. Specializujeme se na tvorbu zakázkového software na míru potřebám zákazníků. Dodáme program pro Vaší firmu, vytvoříme rezervační či sběrný systém, řízení různých technologií a další aplikace dle Vašeho zadání.
 

Reference Kontakt

 

Výhody pro Vás

  • dlouholetá zkušenost s výrobou zakázkového software
  • řešení založená na spolehlivých systémech
  • možné propojení vývoje a hostingu
  • online i offline programy
  • seriózní a férové jednání

Software na míru uvítají společnosti, které hledají inovativní řešení. Většina systémů má svá daná pravidla. Vývojáři je staví na šablonách a následně upravují pomocí modulů. Variabilita takového programu je však omezená, takže některé činnosti jsou zdlouhavé a vyžadují manuální úkony. V naší společnosti Vám nabízíme řešení.

Specializujeme se na vývoj software i implementaci hardware podle přání zákazníka. Zhotovíme Vám specifické řešení na PC i internetovou síť. Můžeme vyvinout aplikaci pro řízení AV techniky, technologií, výstavních, rezervačních, sběrných systémů, databází a mnohé další.

Novinkou v naší nabídce jsou multitouch aplikace, kde může uživatel objekty na obrazovce posouvat, zvětšovat a otáčet pomocí gest na dotykové obrazovce.

Kontaktujte nás se svojí představou, my jí s Vámi rádi prodiskutujeme a nabídneme Vám řešení s velmi zajímavou cenou.