motiv WWW stránky a aplikace

Převážnou část naší práce tvoří vývoj internetových prezentací a software. Jedná se o klasické webové prezentace, výukové projekty pro e-learning a také specializované aplikace s napojením na informační systémy jako jsou e-shopy, rezervační systémy, obrazové či video databáze a další.
 

Reference Kontakt

 

Výhody pro Vás

  • práce s certifikovanými technologiemi Microsoft (.NET Framework, ASP.NET, SQL), ale také s dalšími moderními nástroji
  • spolehlivý a seriózní přístup
  • možnost propojení vývoje a hostingu
  • ceny již od 4.000 Kč za základní webovou prezentaci s redakčním systémem
  • zpracování kalkulace předem

Systém pro správu obsahu (redakční systém)

Jednou z našich specializací je CMS, neboli redakční systém webu. Dodavatelé zpravidla nabízí integraci komplexního řešení včetně množství modulů, které uživatel reálně nevyužije. Naopak je zahlcen množstvím funkcí, které nevyužívá, což činí správu obsahu zbytečně náročnou a nákladnou.

Naše řešení spočívá v analýze skutečně používaných či plánovaných funkcí a jejich optimalizované integraci. Nebudeme vás zatěžovat množstvím možností, ale vybereme pouze ty, které budou mít pro Vás reálný užitek. Tím se sníží čas potřebný ke správě obsahu a Vaše náklady s ním spojené. Správa bude jednoduchá a intuitivní, plně integrovaná do HTML/CSS a náležitě otestovaná.

Pomůžeme Vám získat zákazníky

V rámci tvorby projektů používáme prostředky, které pomohou zákazníkům nalézt Vaši prezentaci a umožní Vám s nimi komunikovat.

Optimalizace pro vyhledavače (SEO)

SEO je soubor nástrojů, které Vám pomohou dosáhnout ve vyhledávačích přední pozice. Základem je správně naprogramovaný kód stránek, indexace, použitá konstrukce a technologie, včetně integrace SEO prvků do redakčního systému. Správné řešení Vám spolu s odpovídajícím obsahem zaručí, že se Vaše stránky budou ve vyhledávačích zobrazovat na předních pozicích a návštěvníci je snadno naleznou.

Web Chat

Jde o moderní technologii, která Vám umožní okamžitou komunikaci s návštěvníkem stránek. Můžete mu tak například poradit s volbou a získat výhodu oproti konkurenci. Implementace nástroje je velmi jednoduchá a není k ní potřeba žádná instalace.

Více se o této technologii dozvíte na speciálním webu a vyzkoušet si ji můžete na stránce kontaktů.